Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu internetowego

1. Co daje mi polityka prywatności?

Niniejsza polityka prywatności sklepu internetowego funkcjonującego pod adresem www.solid-storage.pl (zwana dalej: „Polityka”) ma charakter informacyjno - uzupełniający, przez co należy rozumieć, że nie jest o umowa lub regulamin, zatem nie stanowi źródła obowiązków i prawa dla Klientów. Informacje zawarte w Polityce mają charakter ogólny. Szczegółowa informacja dotycząca przetwarzania konkretnych danych osobowych jest udostępniana każdorazowo podczas ich pozyskiwania w treści klauzuli informacyjnej. Zanim nam udostępnisz dane musisz się na tą klauzulę zgodzić. W przypadku ewentualnej sprzeczności pomiędzy Polityką a treścią klauzul informacyjnych przekazanych przez Administratora pierwszeństwo mają klauzule informacyjne.

2. Administrator danych osobowych Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest ATM Polska Marcin Orzeł S.K.A (dalej: „Spółka” lub „Administrator ") - operator i właściciel internetowej platformy handlowej dostępnej pod niniejszym adresem, będący również sprzedawcą.

3. Kontakt Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego na stronie sklepu lub prześlij swoje zapytanie na adres pocztowy: ul. Jesionowa 1A, 64-530 Kiączyn lub poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: shop@solid-storage.pl

4. Dane osobowe Dane osobowe pozwalające zidentyfikować osobę(zwane dalej: „Danymi Osobowymi”) oznaczają informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie dotyczą one osób prawnych i innych jednostek organizacyjnych. Przetwarzaniem danych osobowych jest w zasadzie każda czynność na danych osobowych, niezależnie od tego, czy jest dokonywana w sposób zautomatyzowany czy nie, np. zbieranie, przechowywanie, utrwalanie, porządkowanie, modyfikowanie, przeglądanie, wykorzystywanie, udostępnianie, ograniczanie, usuwanie lub niszczenie. Możliwa do zidentyfikowania osoba fizyczna to osoba, którą można bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować, w szczególności na podstawie identyfikatora takiego jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden bądź kilka szczególnych czynników określających fizyczną, fizjologiczną, genetyczną, psychiczną, ekonomiczną, kulturową lub społeczną tożsamość osoby fizycznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium