Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Czas i koszty dostawy

Cena nie zawiera kosztów dostawy, które pokrywa Klient chyba, że Sprzedawca zgodził się je ponieść po spełnieniu przez Klienta określonych warunków, o których Sprzedawca poinformuje Klienta  przed złożeniem zamówienia. Koszty dostawy uzależnione są od gabarytów i wagi zamówionego Produktu oraz ilości zamówionych Produktów.

Na ostateczną kwotę do zapłaty z tytułu złożonego przez Klienta zamówienia składają się: Cena Produktu oraz Koszty Dostawy Produktu. O ostatecznej kwocie do zapłaty Klient jest informowany na stronie internetowej sklepu, po dokonaniu wyboru sposobu dostawy Produktu i bezpośrednio przed złożeniem Zamówienia. Całkowita kwota do zapłaty wskazana jest także w potwierdzeniu zamówienia, przesyłanym przez Sprzedawcę.

Klient może dokonać wyboru dostawy z pośród usług dostawy świadczonych jedynie przez zaproponowanych przy składaniu zamówienia dostawców lub z opcji odbioru własnego w siedzibie Sprzedawcy. 

Koszt Dostawy stanowią koszt ponoszony przez Klienta związany z dostarczeniem Produktów zamówionych ze Sklepu do miejsca wyznaczonego przez Klienta. W jego zakres wchodzą koszty transportu. Koszt Dostawy nie zawiera usługi wniesienia, rozładunku, ani montażu zamówionego Produktu. Wartość kosztów dostawy jest widoczna po przejściu do kasy (koszyk), przed ostatecznym zatwierdzeniem zamówienia przez klikniecie przycisku „zamawiam i płace”.

Do podanego przy składaniu zamówienia czas realizacji nie wlicza się czasu Dostarczenia Produktu, obejmującego okres od momentu przekazania przez Sprzedawcę przesyłki podmiotowi świadczącemu usługi kurierskie do momentu doręczenia przesyłki przez ten podmiot Klientowi.

Wszelkie informacje dotyczące czasu Dostarczenia Produktu dostępne są na stronie internetowej danego podmiotu świadczącego usługi kurierskie. 

Zamówienia mogą być realizowane jedynie na terytorium Polski. 

 

Koszt dostawy:

1. koszt dostawy jednej paczki zawierającej jeden produkt (do wagi 30 kg) wynosi 25 zł brutto.

2. koszt dostawy kilku paczek wynosi równowartość iloczynu kwoty 25 zł brutto oraz ilości paczek zawierających jeden produkt.

3. W przypadku zamówienia, którego wartość przekracza kwoty 2000,00 zł brutto  koszt dostawy ponosi Sprzedawca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium